ico_pingpong

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Pływania indywidualne doszkalające, warunki szczegółowe.

 Lekcje indywidualne doszkalające, nad Zalewem Zegrzyńskim
 

           Dla wszystkich, którzy potrzebują szkolenia dodatkowego poza kursami na patenty żeglarskie lub lekcji dodatkowej z instruktorem, lub przypomnienia sobie umiejętności, poćwiczenia przed egzaminem lub z jakiegokolwiek innego powodu (przed kursem, w trakcie kursu, poza kursem, po kursie lub" just for fun" :), proponujemy 8 godzin szkolenia z instruktorem w ramach jednego dnia (9 godzin w tym 1h przerwy).
Proponowane ramy godzinowe to g.9-18.
Ostatecznie Ty decydujesz w jakich godzinach chcesz byc szkolony w ramach tych 8 godzin ale w przypadku skrócenia szkolenia podana cena ryczałtowa nie podlega zmianie.


Cena: 480 zł szkolenie na OMEDZE (dł. 620, załoga max. na jachcie 6 osób z instruktorem), [1-5 osób szkolonych];

Cena: 560 zł szkolenie na małej kabinówce Bez4 z silnikiem ( dł. po pokładzie 5,8m; dł. calkowita 6,1m, załoga max. 2 osoby), [1-osoba szkolona];  [Oferta aktualnie nieaktywna]

Cena: 660 zł szkolenie na FORTUNIE 23 z silnikiem ( dł. po pokładzie 7,3m; dł. całkowita 7,6m załoga max. 6 osób), [1-5 osób szkolonych];

Cena 690 zł szkolenie na TANGU 780Sport z silnikiem  (dł. po pokładzie 7,8m; dł. całkowita 8,3m, załoga max. 7 osób), [1-6 osób szkolonych];

Cena  790 zł szkolenie na PHILI 880 z silnikiem ( dł. po pokładzie 8,8; dł. cłkowita 9,20m, załoga max. 10 osób), [1-9 osób szkolonych];

Cena 820 zł szkolenie na DZ (kecz gaflowy odkrytopokładowy, 2 maszty, dl. 9,8m, załoga max. 12 osób), [1-11 osób szkolonych].

Podane wyżej ceny dotyczą szkolenia jednej osoby !
W przypadku szkolenia więcej niż jednej osoby, do podanej ceny należy doliczyć 80 zł za każdą dodatkową osobę.

W cenie zawarto koszt jachtu, instruktora, jeżeli jacht kabinowy z silnikiem to także paliwa. Poza osobami szkolonymi, na jachcie w ramach wykupionej dniówki mogą przebywać osoby towarzyszące (bez dodatkowej opłaty), które powinny brać czynny  udział w żeglowaniu w formie aktywnej załogi ale bez prawa szkolenia.
Wszystkie osoby są ubezpieczone od Nieszczęśliwych Wypadków. Dzień szkolenia to dla Ciebie do 8 godzin ćwiczeń plus godzina przerwy w sumie 9 godzin od pobrania do zdania sprzętu. Ostatecznie o ilości godzin i ramach czasowych decydujesz sam w ramach wykupionej dniówki.
W ramach tego typy szkolenia instruktor realizuje plan szkolenia dostosowany do Twoich potrzeb i sugestii.

        

Jeżeli jesteś zainteresowany takim szkoleniem prosimy o telefon na numer 601290346  w celu ustalenia terminu pływania.

Uwaga: Po ustaleniu terminu pływania należy wiążąco, bez zbędnej zwłoki, opłacić szkolenie z góry, w celu zabukowania jachtu i instruktora w domówionym terminie. Potwierdzona, dogadana terminowo oferta jest ważna 2 doby od chwili potwierdzenia sms-em lub mailem do chwili wyjścia z banku przelewu. Po tym czasie zabukowany termin traktujemy jako nieaktualny i jeżeli jest wolny należy rezerwację powtórzyć lub potwierdzić. Dokonanie skutecznej przedpłaty każdorazowo potwierdzamy.
Jeżeli rezerwujesz szkolenie na cito to wyślij koniecznie potwierdzenie dokonania przelewu.

W przypadku późniejszej rezygnacji przez zamawiającego lub niestawienie się na zajęcia, przedpłata jest bezzwrotna i przechodzi na pokrycie kosztów poniesionych przez organizatora w związku z umówionym szkoleniem.

Warunki pogodowe typu deszcz, niska/wysoka temperatura, burza stanowią normalny element żeglarskiej praktyki i nie mogą być powodem odwołania zaplanowanego terminu zajęć bez porozumienia stron.

Całkowity brak wiatru lub znaczna siła wiatru uniemożliwiająca skuteczne szkolenie (w zależności od jego założeń) mogą być powodem zmiany terminu szkolenia. Decyzję taką podejmuje organizator, z wyprzedzeniem co najmniej jednodniowym, na podstawie doświadczenia oraz swoich źródeł prognozujących pogodę, w porozumieniu z osobą szkoloną lub wyjątkowo na miejscu w dniu szkolenia.

 

Powyższe dniówki szkoleniowe nie dotyczą pełnego szkolenia w trybie Indywidualnym na patenty żeglarskie, kompleksowo, od podstaw realizującego, pod naszym nadzorem i w sposób zorganizowany, program egzaminacyjny  zakończony  podejściem do egzaminu, którego warunki znajdziesz tutaj.

 

Niezależnie od powyższej oferty, jest także możliwość  wzięcia instruktora na godziny.

 

Po dopełnieniu powyższych formalności w umówiony dzień zajęć, na naszej przystani  będzie czekał instruktor, który się Tobą zajmie i odpowie na wszelkie inne pytania, które mogą dotyczyć Twojego szkolenia. 

 

Na zajęcia zabierz ze sobą odpowiednią odzież, którą weźmiesz ze sobą na łódkę.

Coś chroniącego od wody i wiatru : kurtkę i spodnie. Coś chroniącego od zimna : polar, sweter, bielizna termiczna,czapka, rękawiczki. Ubieramy się warstwowo i w zależności od potrzeb redukujemy lub uzupełniamy warstwy. Coś chroniącego od słońca, okulary, czapka najlepiej z daszkiem, krem z filtrem UV. Na nogi obuwie z miękka podeszwą dobrze trzymające nogę.

Wskazany także komplet odzieży na zmianę, która zostaje na lądzie.

Przed wyjściem z domu zerknij na prognozę pogody, która nie jest precyzyjna ale z grubsza ukierunkowuje Twoją wiedzę jaka aktualne panuje pora roku ...

Na wodę warto także zabrać ze sobą coś do picia. Nie warto zabierać elektroniki i dokumentów, które lepiej zostawić na brzegu w miarę możliwości.

 

 

strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2023 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 2 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.