25.09.04134

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Pływania indywidualne doszkalające, warunki szczegółowe.

 Lekcje indywidualne doszkalające, nad Zalewem Zegrzyńskim
 

           Dla wszystkich, którzy potrzebują szkolenia dodatkowego poza kursami na patenty żeglarskie lub lekcji dodatkowej z instruktorem, lub przypomnienia sobie umiejętności, poćwiczenia przed egzaminem lub z jakiegokolwiek innego powodu (przed kursem, w trakcie kursu, poza kursem, po kursie lub" just for fun" :), proponujemy dzień (9 godzin w tym 1h przerwy) szkolenia z instruktorem.

Cena: 420 zł szkolenie na OMEDZE (dł. 620, załoga max. na jachcie 6 osób z instruktorem), [1-5 osób szkolonych]

Cena: 500 zł szkolenie na małej kabinówce Bez4 z silnikiem ( dł. po pokładzie 5,8m; dł. calkowita 6,1m, załoga max. 2 osoby), [1-osoba szkolona]

Cena: 600 zł szkolenie na FORTUNIE 23 z silnikiem ( dł. po pokładzie 7,3m; dł. calkowita 7,6m załoga max. 6 osób), [1-5 osób szkolonych]

Cena 640 zł szkolenie na TANGU 780Sport z silnikiem  (dł. po pokładzie 7,8m; dł. całkowita 8,3m, załoga max. 7 osób), [1-6 osób szkolonych]

Cena  740 zł szkolenie na PHILI 880 z silnikiem ( dł. po pokładzie 8,8; dł. cłkowita 9,20m, załoga max. 10 osób), [1-9 osób szkolonych]

Cena 700 zł szkolenie na DZ (kecz gaflowwy odkrytopokładowy, 2 maszty, dl. 9,8m, załoga max. 12 osób), [1-11 osób szkolonych]

Podane wyżej ceny dotyczą szkolenia jednej osoby !
W przypadku szkolenia więcej niż jednej osoby, do podanej ceny należy doliczyć 60 zł za kazdą dodatkową osobę.

W cenie zawarto koszt jachtu, instruktora, jeżeli jacht kabinowy z silnikiem to także paliwa. Poza osobami szkolonymi, na jachcie w ramach wykupionej dniówki mogą przebywać osoby towarzyszące (bez dodatkowej opłaty), które powinny brać czynny  udział w żeglowaniu w formie aktywnej załogi ale bez prawa szkolenia.
Wszystkie osoby są ubezpieczone od Nieszczęśliwych Wypadków. Dzień szkolenia to dla Ciebie do 8 godzin cwiczeń plus godzina przerwy w sumie 9 godzin od pobrania do zdania sprzętu. Ostatecznie o ilosci godzin i ramach czasowych decydujesz sam w ramach wykupionej dniówki.
W ramach tego typy szkolenia instruktor realizuje plan szkolenia dostosowany do Twoich potrzeb i sugestii.

        

Jeżeli jesteś zainteresowany takim szkoleniem prosimy o telefon na numer 601290346, w celu ustalenia terminu pływania.

Uwaga: Po ustaleniu terminu pływania potwierdzonego SMS. należy wiążąco opłacić szkolenie z góry, w celu zabukowania jachtu i instruktora w domówionym terminie. W przypadku pózniejszej rezygnacji przez zamawiajacego lub niestawienie sie na zajecia, przedpłata jest bezzwrotna i przechodzi na pokrycie kosztów poniesionych przez organizatora w zwiazku z umówionym szkoleniem.

 

Powyższe dniówki szkoleniowe nie dotyczą pełnego szkolenia w trybie Indywidualnym na patenty żeglarskie, kompleksowo, od podstaw realizującego, pod naszym nadzorem i w sposób zorganizowany, program egzaminacyjny  zakończony  podejściem do egzaminu, którego warunki znajdziesz tutaj.

 

Niezależnie od powyższej oferty, jest także możliwość  wzięcia instruktora na godziny.

 

W umówiony dzień zajęć, na naszej przystani  będzie czekał instruktor, który się Tobą zajmie i odpowie na wszelkie inne pytania, które mogą dotyczyć Twojego szkolenia. 

 

Na zajęcia zabierz ze sobą odpowiednia odzież, którą weźmiesz ze sobą na łódkę.

Coś chroniącego od wody i wiatru : kurtkę i spodnie. Coś chroniącego od zimna : polar, sweter, bielizna termiczna, ubieramy się warstwowo w zależności od potrzeb. Coś chroniacego od słońca, okulary, czapka najlepiej z daszkiem, krem z filtrem UV. Na nogi obuwie z miękka podeszwą dobrze trzymające nogę.

Wskazany także komplet odzieży na zmianę, która zostaje na lądzie.

Na wodę warto także zabrać ze sobą coś do picia. Nie warto zabierać elektroniki i dokumentów, które mozna zostawić na brzegu.

 

strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2023 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 2 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.