6

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Regaty Akademii

9 odpowiedzi [Ostatni wpis]
Obrazek użytkownika admin
admin
Offline
Dołączył: 13.01.2009

Tutaj rozmawiamy na temat regat. Organizacja, pytania, wrażenia.                        Powrót na strony regat.

Obrazek użytkownika admin
admin
Offline
Dołączył: 13.01.2009
Regaty o Puchar Akademii Żeglarskiej 2012
Czekam na wasze komentarze!
tomasz760
Offline
Dołączył: 15.10.2009
1 ekipa na regaty
Cześć Marcin, zgłaszam uczestnictwo jednej załogi - stan ludzi od 3 do 5 Pozdrawiam Tomasz
dobry duch
Obrazek użytkownika admin
admin
Offline
Dołączył: 13.01.2009
Witam "starą" Wiarę :).
Wiem Tomek, zauważyłem, że się zapisałeś. Cieszę się, no i stawiam na Ciebie. Marcin
Obrazek użytkownika Kiełpiś
Kiełpiś
Offline
Dołączył: 31.05.2012
Ciekawe czy o tym samym
Ciekawe czy o tym samym Tomaszu myślisz, bo ja też się dziś zgłaszałem :-) Kiełpiś, Konrad i Robert (i jak dobrze pójdzie to jeszcze Andrzej i Przemek), czyli wg. Sylwii najgorsi kursanci z jakimi przyszło jej pływać, przynajmniej na przedostatnim kursie sezonu 2009 :-P) zgłaszają chęć pokazania, że nabyte w Akademii umiejętności nie poszły w las :-) Do zobaczenia 7 czerwca.
Obrazek użytkownika admin
admin
Offline
Dołączył: 13.01.2009
Tomasz ach Tomasz ...
...:) nie wiem czy myślę o tym samym Tomaszu bo nie wiem, o którym Ty myślisz! Ale Tomek o którym pisałem to na prawdę dawna historia. Początki Akademii sięgające lat dziewięćdziesiątych tamtego stulecia. Ale to zabrzmiało ! :) WY jesteście młodziakami przy nich. Za 2 lata Akademia będzie obchodziła 20-lecie istnienia więc trochę naszych żeglarzy już chodzi po tym świecie.
tomasz760
Offline
Dołączył: 15.10.2009
już nie mogę się doczekać by
już nie mogę się doczekać by zobaczyć czy coś jeszcze pamiętam ;) jaka będzie trasa? mozemy pzonac jakieś szczegóły, czy dopiero w czwartek dowiemy się co i jak ;) Pozdrowionka Tomasz ;)
dobry duch
Obrazek użytkownika admin
admin
Offline
Dołączył: 13.01.2009
... żeglarska fizjologia pamięci.
Żeglowania się nie zapomina ! :) Dasz radę ! Jak coś się umiało kiedyś dobrze robić to zostaje na całe życie. Spoko, z czasem najpierw przestaniesz rozpoznawać żonę, a dopiero później zapomnisz jak trzymać ster ...:):). Ale to jeszcze nie prędko. A poważniej, to nie możemy zdradzać szczegółów, żeby wszyscy mieli równe szanse. Poza tym ostateczne drobiazgi zapadną ma miejscu w dniu regat. Będzie to zależało w dużym stopniu od kierunku i prędkości wiatru. Generalnie jak to bywało zawsze w Akademii regaty maja aspekty zabawowo, szkoleniowo, sportowe więc możesz się spodziewać, poza czystym ściganiem i taktyką regatową, trochę "kombinowania" czyli zabawy z locją jeziora, umiejętnością rozpoznania trasy itp.
Obrazek użytkownika Kiełpiś
Kiełpiś
Offline
Dołączył: 31.05.2012
Jak to o kim myślałem? :-)
O tym gościu z obrazka w moim profilu ;-) A tak długiej historii Akademii wcale się nie dziwię. Robicie kawał naprawdę dobrej roboty i cieszę się, że to właśnie u was się szkoliłem.
Obrazek użytkownika anetris
anetris
Offline
Dołączył: 05.02.2010
Regaty o Puchar Babiego Lata - jesień 2011.
Witajcie, jestem jedną z osób, które mają jeszcze chęć na żeglarskie szaleństwo tej jesieni. Dlatego też z mojej inicjatywy Akademia Żeglarska organizuje imprezę. Są to regaty, dla prawdziwych hardcorowców i twardzieli, o Puchar Babiego Lata. Wiem, że może być zimno, wiem, że może padać, ale czyż po bytności na Mazurach czy ciepłych chorwackich wodach, nie będzie to ciekawa odmiana...!? Regaty są na Omegach. Dla osób, które zrobiły patent w tym roku to możliwość do wspomnień, dla doświadczonych żeglarzy odmiana po wielkich mazurskich jachtach. Mam nadzieję, że Was namówiłam i się zdecydujecie. Jest to dobry powód aby spędzić czas razem na rywalizacji, zabawie i przyjemnościach obcowania z naturą. To jak, CZY WASZE GORĄCE SERCE żeglarza zabiło mocniej? :) Czekamy na zgłoszenia. Aneta
strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2020 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.