Kom. 601.290. 346; "Zielona binduga", Zegrze

P8030065

wejśccie na stronę Akademii na FB

Dostepne szkolenia

Szkolenia żeglarskie
 

1. Na patenty żeglarskie PZŻ
- żeglarz jachtowy,
- jachtowy sternik morski,
- młodszy instruktor żeglarstwa,
- instruktor żeglarstwa.W Polsce obowiązują wyłącznie patenty polskie wydawane przez PZŻ. W niektórych krajach świata patenty polskie są także honorowane.

2. Inne szkolenia:
- stażowe przygotowujące do kolejnych stopni,
- doskonalące posiadane umiejętności praktyczne w różnym zakresie umiejętności,
- uzupełniające program po kursie na żeglarza,
- doszkalające przed egzaminem na patent,
- egzaminacyjne, weryfikujące stopień przygotowania do egzaminu.

Jeżeli chcesz doskonalić swoją wiedzę żeglarską w kierunku skuteczności, jakości i bezpieczeństwa, a także regat -polecamy kursy na stopień Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ, nawet jeżeli szkolenie innych nie jest w twoim kręgu zainteresowań. Nie ma znaczenia bowiem czy opłynąłeś Przylądek Horn i zdobyłeś wszystkie możliwe patenty na świecie. Na tych kursach właśnie jest czas i miejsce żeby doskonalić swoje umiejętności w manewrowaniu i znacząco pogłębić wiedzę teoretyczną.
Doświadczenie żeglarskie odgrywa ważną rolę w samodoskonaleniu, nie mniej żeglarstwo morskie, samotnicze, a w szczególności tzw. jachting niewiele wnoszą w doskonalenie stricte podstaw twojej wiedzy żeglarskiej. Rozszerzają jedynie jej horyzont i atrakcyjność ... Bardzo często dopiero próbując kompetentnie uczyć innych ludzi, zaczynamy tak na prawdę sami rozumieć niuanse tego co nam się do tej pory tylko wydawało, często zresztą błędnie.
Zapraszamy na podstrony dotyczące interesującego Cię szkolenia.
strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2018 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 3 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.