19.04.2009WKS-Zegrze32

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Kursy indywidualne na patent żeglarza jachtowego.

  KURSY INDYWIDUALNE i dla GRUP ZORGANIZOWANYCH - informacje podstawowe
Kursy indywidualne na stopień żeglarza jachtowego odbywają się NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM przez cały sezon w terminie zaproponowanym przez uczestnika kursu.
Dla osób, które z różnych powodów nie dysponują czasem i nie mogą skorzystać z regularnego kursu, przewidzieliśmy właśnie możliwość szkolenia w trybie indywidualnym.

Opis:
Osoby szkolone mają do własnej dyspozycji jacht i instruktora, a termin zajęć dostosowywany jest do ich potrzeb i możliwości.

Miejsce szkolenia : Baza Akademii Żeglarskiej w Zegrzu nad Zalewem Zegrzyńskim. Przystań "Zielona Binduga"-Zegrze.
Szkolenie musi się zacząć i skończyć w ramach jednego sezonu żeglarskiego. Może odbywać się w dowolnym trybie. Codziennie, lub w pojedyncze wybrane dni,  tak w weekendy jak w tygodniu przy czym wg cennika  z wybranej tabeli.
Kalendarz pływań uczestnik szkolenia układa sobie sam w porozumieniu z organizatorem ale powinien on być ułożony z góry.

Minimalną jednostką  szkoleniową jest "dzień szkolenia" Za dzień szkolenia uważa się 9 godzin od pobrania do zdania sprzętu, w tym 8 godzin zajęć z instruktorem i godzina przerwy. Dzień szkolenia zaczyna się nie wcześniej niż o 8.30 i kończy nie później niż o 20 lub o zmierzchu w zależności od ustalonej godziny rozpoczęcia zajęć. Najczęściej zajęcia odbywają się w godzinach 9-18. Zajęcia dotyczą szkolenia praktycznego.

Materiał teoretyczny w tym trybie szkolenia osoba szkolona poznaje we własnym zakresie z podręcznika oraz korzystając z materiałów szkoleniowych, udostępnionych na naszej stronie. W czasie zajęć praktycznych informacje oraz pytania, dotyczące zagadnień teoretycznych, przyswojone w ramach pracy własnej są omawiane z instruktorem w formie seminaryjnej na jachcie w czasie pływania. W ramach pomocy teoretycznych AŻ udostępnia także bank pytań egzaminacyjnych.
Cena i czas szkolenia zależą od liczby szkolonych osób.

Cennik szkoleń indywidualnych na patent żeglarza (wersja codzienna):
   -50 zł/dzień
Ilość osóbIlość dniCena za kurs od osoby
151980 zł
261230 zł
37980  zł
48860  zł
59790  zł


Cennik szkoleń indywidualnych na patent żeglarza (wersja weekendowa):
   +50 zł/dzień
Ilość osóbIlość dniCena za kurs od osoby
15 2450 zł
26 1560 zł
37 1390 zł
48 1140 zł
59 1060  zł
Możliwe są także szkolenia mieszane codzienno-weekendowe przy czym w zależności od tego, których dni jest przeważająca ilość tego cennika należy użyć do kalkulacji, a następnie koszt szkolenia zostanie skorygowany o wartość każdego dnia z drugiej tabeli (+ - 50 zł/osobę za dzień). W przypadku gdy ilość dni z każdej tabeli jest równa należy użyć do obliczeń tabelę codzienną. Dzień świąteczny wypadający w tygodniu należy liczyć jak dzień weekendowy.

Po zaproponowaniu grafika pływań zostanie sporządzona szczegółowa kalkulacja.

O szczegóły można zawsze dopytać pod telefonem :22 834 87 92  lub 601 290 346.
 
Zawsze realizowany jest program szkolenia przewidziany przez PZŻ. W zależności od ilości osób proponujemy minimalny czas szkolenia potrzebny do opanowania całego materiału egzaminacyjnego oraz wiedzy praktycznej w zakresie bezpiecznego i skutecznego żeglowania, w warunkach śródlądowych, na rożnych typach jachtów pod żaglami i na silniku.
Szkolimy zawsze co najmniej na dwóch typach jachtów tj. na odkrytopokładowej OMEDZE i na kabinowej FORTUNIE z silnikiem, odpowiednio do potrzeb i postępów. Elementy szkolenia, w początkowej fazie na lekkiej łódce uważamy za kanon prawidłowej nauki i bezpiecznego żeglowania w przyszłości.
 
Zainteresowani mogą podchodzić do egzaminów organizowanych w naszej przystani dla regularnych kursów w dowolnym lub najbliższym terminie po ukończeniu szkolenia.
Szkolimy zawsze do uzyskania zadowalającego efektu szkoleniowego. Przykładamy szczególną wagę do jakości i efektów szkolenia. W sytuacji potrzeby lub chęci dokupienia dodatkowych pływań ceny są zawsze konkurencyjne.
Posiadamy jachty w pełnym wyborze od odkrytopokładowych do blisko 9 metrowych jachtów kabinowych.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą szkolenia żeglarskiego, wymyśl swój kalendarz pływań, który zaproponujesz, wypełniając poniższy elektroniczny formularz zgłoszeniowy. System elektronicznego zapisu przeprowadzi Cię przez wszystkie kolejne kroki, niezbędne do skutecznej rezerwacji miejsca. W ciągu 24 godzin ktoś skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia lub skorygowania zaproponowanych przez Ciebie terminów i dogadania ew. szczegółów.                                 

Za dopłatą, 380 zł od osoby, można także w terminie kursu przejść praktyczne szkolenie uzupełniające na motorówce i dodatkowo po przystąpieniu do egzaminu na sternika motorowodnego zdobyć uprawnienia motorowodne.  

 
Tu zapiszesz się na kurs
 
Uwaga, dotycząca zapisów na szkolenie w trybie indywidualnym !
Po ustaleniu terminów pływania należy wiążąco, bez zbędnej zwłoki, zrobić przedpłatę, z góry, w celu rezerwacji umówionych terminów szkolenia. Potwierdzona, dogadana terminowo oferta jest ważna 3 doby od chwili potwierdzenia
sms-em  do chwili wpływu opłaty na nasz rachunek. Po tym czasie umowa przestaje być wiążąca, a terminy traktujemy jako nieaktualne i w przypadku woli odnowienia umowy należy terminy ustalić ponownie. Dokonanie skutecznej przedpłaty każdorazowo potwierdzamy i dopiero wtedy uważamy umowę za wiążąco zawartą.
Po potwiedzeniu przez nas dotarcia przedpłaty należy przyjechać na zajęcia w wyznaczonym, pierwszym dniu i godzinie.
Wszystkie szczegółowe informacje dostaniesz na maila lub SMSa.
 
 
Pierwszego dnia zajęć w naszej przystani  będzie czekał instruktor, który się Tobą zajmie i odpowie na wszelkie inne pytania, które mogą dotyczyć Twojego szkolenia. 

Na zajęcia zabierz ze sobą odpowiednia odzież, którą weźmiesz ze sobą na łódkę.

Coś chroniącego od wody i wiatru : kurtkę i spodnie. Coś chroniącego od zimna : polar, sweter, bielizna termiczna, ubieramy się warstwowo w zależności od potrzeb. Coś chroniącego od słońca, okulary, czapka najlepiej z daszkiem, krem z filtrem UV. Na nogi obuwie z miękka podeszwą dobrze trzymające nogę.

Wskazany także komplet odzieży na zmianę, która zostaje na lądzie.

Na wodę warto także zabrać ze sobą coś do picia. Nie warto zabierać elektroniki i dokumentów, które można zostawić na brzegu.

O całej reszcie dowiesz się na miejscu od instruktora podczas zajęć.

 

Zapraszamy! Coraz więcej osób korzysta z tej wygodnej formy szkolenia.

Wysoka pozycja w rankingu:  cena/czas/jakość/wygoda !

 

strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2023 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.