s_17

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Kursy indywidualne na patent żeglarza jachtowego.

  KURSY INDYWIDUALNE i dla GRUP ZORGANIZOWANYCH - informacje podstawowe
Kursy indywidualne na stopień żeglarza jachtowego odbywają się NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM przez cały sezon w terminie zaproponowanym przez uczestnika kursu.
Dla osób, które z różnych powodów nie dysponują czasem i nie mogą skorzystać z regularnego kursu, przewidzieliśmy właśnie możliwość szkolenia w trybie indywidualnym.

Opis:
Osoby szkolone mają do własnej dyspozycji jacht i instruktora, a termin zajęć dostosowywany jest do ich potrzeb i możliwości.

Miejsce szkolenia : Baza Akademii Żeglarskiej w Zegrzu nad Zalewem Zegrzyńskim. Przystań "Zielona Binduga"-Zegrze.
Szkolenie musi się zacząć i skończyć w ramach jednego sezonu żeglarskiego. Może odbywać się w dowolnym trybie. Codziennie, lub w pojedyncze wybrane dni,  tak w weekendy jak w tygodniu przy czym wg cennika  z wybranej tabeli.
Kalendarz pływań uczestnik szkolenia układa sobie sam w porozumieniu z organizatorem ale powinien on być ułożony z góry.

Minimalną jednostką  szkoleniową jest "dzień szkolenia" Za dzień szkolenia uważa się 9 godzin od pobrania do zdania sprzętu, w tym 8 godzin zajęć z instruktorem i godzina przerwy. Dzień szkolenia zaczyna się nie wcześniej niz o 8.30 i kończy nie później niż o 20 lub o zmierzchu w zależności od ustalonej godziny rozpoczęcia zajęć. Najczęściej zajęcia odbywają się w godzinach 9-18. Zajęcia dotyczą szkolenia praktycznego.

Materiał teoretyczny w tym trybie szkolenia osoba szkolona poznaje we własnym zakresie z podręcznika oraz korzystając z materiałów szkoleniowych, udostępnionych na naszej stronie. W czasie zajęć praktycznych informacje oraz pytania, dotyczące zagadnień teoretycznych, przyswojone w ramach pracy własnej są omawiane z instruktorem w formie seminaryjnej na jachcie w czasie pływania. W ramach pomocy teoretycznych AŻ udostępnia także bank pytań egzaminacyjnych.
Cena i czas szkolenia zależą od liczby szkolonych osób.

Cennik szkoleń indywidualnych na patent żeglarza (wersja codzienna):
   
Ilość osóbIlość dniCena za kurs od osoby
151980 zł
261230 zł
37980  zł
48860  zł
59790  zł


Cennik szkoleń indywidualnych na patent żeglarza (wersja weekendowa):
   
Ilość osóbIlość dniCena za kurs od osoby
15 2450 zł
26 1560 zł
37 1390 zł
48 1140 zł
59 1060  zł
Możliwe sa także szkolenia mieszane codzienno-weekendowe przy czym w zalezności od tego których dni jest przeważajaca ilość tego cennika nalezy użyć do kakulacji, a nastepnie koszt szkolenia zostanie skorygowany o wartośc kazdego dnia z poza tabeli + - 50 zł.

Po podaniu grafika pływań zostanie sporzadzona szczegółowa kalkulacja.

O szczeguły można zawsze dopytać pod telefonem :22 834 87 92  lub 601 290 346.
 
Zawsze realizowany jest program szkolenia przewidziany przez PZŻ. W zależności od ilości osób proponujemy minimalny czas szkolenia potrzebny do opanowania całego materiału egzaminacyjnego oraz wiedzy praktycznej w zakresie bezpiecznego i skutecznego żeglowania, w warunkach śródlądowych, na rożnych typach jachtów pod żaglami i na silniku.
Szkolimy zawsze conajmniej na dwóch typach jachtów tj. na odkrytopokładowej OMEDZE i na kabinowej FORTUNIE z silnikiem, odpowiednio do potrzeb i postępów. Elementy szkolenia, w początkowej fazie na lekkiej łódce uważamy sa kanon prawidłowej nauki i bezpiecznego żeglowania w przyszłości.
 
Zainteresowani mogą podchodzić do egzaminów organizowanych w naszej przystani dla regularnych kursów w dowolnym lub najbliższym terminie po ukonczeniu szkolenia.
Szkolimy zawsze do uzyskania zadowalającego efektu szkoleniowego.Przykładamy szczegulną wagę do jakosci i efektów szkolenia. W sytuacji potrzeby lub chęci dokupienia dodatkowych pływań ceny sa zawsze konkurencyjne.
Posiadamy jachty w pełnym wyborze od odkrytopokładowych do blisko 9 metrowych jachtów kabinowych.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą szkolenia, wymyśl swój kalendarz pływań, który zaproponujesz, wypełniajac poniższy elektroniczny formularz zgłoszeniowy. System elektronicznego zapisu przeprowadzi Cię przez wszystkie kolejne kroki, niezbędne do skutecznej rezerwacji miejsca. W ciagu 24 godzin ktoś skontaktuje sie z Tobą w celu potwierdzenia lub skorygowania zaproponowanych przez Ciebie terminów i dogadania ew. szczegułów.
 
Tu zapiszesz się na kurs
 
Następnie wpłać zaliczkę i przyjedz na zajęcia w wyznaczonym, pierwszym dniu i godzinie.
 
 
Pierwszego dnia zajęć w naszej przystani  będzie czekał instruktor, który się Tobą zajmie i odpowie na wszelkie inne pytania, które mogą dotyczyć Twojego szkolenia. 

Na zajęcia zabierz ze sobą odpowiednia odzież, którą weżmiesz ze sobą na łódkę.

Coś chroniacego od wody i wiatru : kurtkę i spodnie. Coś od chroniacego od zimna : polar, sweter, bielizna termiczna, ubieramy sie warstwowo w zależności od potrzeb. Coś od chroniacego od słońca, okulary, czapka najlepiej z daszkiem, krem z filtrem UV. Na nogi obuwie z miękka podeszwą dobrze trzymające nogę.

Wskazany także komplet odzieży na zmianę, która zostaje na lądzie.

Na wodę warto także zabrać ze sobą coś do picia. Nie warto zabierać elektroniki i dokumentów, które mozna zostawić na brzegu.

O całej reszcie dowiesz się na miejscu od instruktora podczas zajęć.

 

Zapraszamy! Coraz więcej osób korzysta z tej wygodnej formy szkolenia.

 

strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2022 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 3 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.