Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Untitled-3

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kursy indywidualne na patent żeglarza jachtowego.

  KURSY INDYWIDUALNE i dla GRUP ZORGANIZOWANYCH - informacje podstawowe
Kursy indywidualne na stopień żeglarza jachtowego odbywają się NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM przez cały sezon w terminie zaproponowanym przez uczestnika kursu.
Dla osób, które z różnych powodów nie dysponują czasem i nie mogą skorzystać z regularnego kursu, przewidzieliśmy właśnie możliwość szkolenia w trybie indywidualnym.

Opis:
Osoby szkolone mają do własnej dyspozycji jacht i instruktora, a termin zajęć dostosowywany jest do ich potrzeb i możliwości. 
Miejsce szkolenia: Baza Akademii Żeglarskiej w Zegrzu nad Zalewem Zegrzyńskim. Przystań "Zielona Binduga"-Zegrze.
Szkolenie musi się zacząć i skończyć w ramach jednego sezonu żeglarskiego. Może odbywać się w dowolnym trybie. Codziennie, lub w pojedyncze wybrane dni,  tak w weekendy jak w tygodniu.
Kalendarz pływań uczestnik szkolenia układa sobie sam w porozumieniu z organizatorem ale powinien on być ułożony z góry.
Minimalną jednostką  szkoleniową jest "dzień szkolenia" Za dzień szkolenia uważa się 9 godzin od pobrania do zdania sprzętu, w tym 8 godzin zajęć z instruktorem i godzina przerwy. Dzień szkolenia zaczyna się nie wcześniej niz o 8.30 i kończy nie później niż o 20 lub o zmierzchu w zależności od ustalonej godziny rozpoczęcia zajęć. Najczęściej zajęcia odbywają się w godzinach 9-18. Zajęcia dotyczą szkolenia praktycznego.
Materiał teoretyczny w tym trybie szkolenia osoba szkolona poznaje we własnym zakresie z podręcznika oraz korzystając z materiałów szkoleniowych, udostępnionych na naszej stronie. W czasie zajęć praktycznych informacje oraz pytania, dotyczące zagadnień teoretycznych, przyswojone w ramach pracy własnej są omawiane z instruktorem w formie seminaryjnej na jachcie w czasie pływania. W ramach pomocy teoretycznych AŻ udostępnia także bank pytań egzaminacyjnych.
 
Cena i czas szkolenia zależą od liczby szkolonych osób i uzgadniane są indywidualnie pod numerem telefonu:

22 834 87 92  lub 601 290 346.
 
Zawsze realizowany jest program szkolenia przewidziany przez PZŻ. W zależności od ilości osób proponujemy minimalny czas szkolenia potrzebny do opanowania całego materiału egzaminacyjnego oraz wiedzy praktycznej w zakresie bezpiecznego i skutecznego żeglowania w warunkach śródlądowych na rożnych typach jachtów pod żaglami i na silniku.
Szkolimy zawsze na dwóch typach jachtów tj. na odkrytopokładowej OMEDZE i na kabinowej FORTUNIE z silnikiem, odpowiednio do potrzeb i postępów.
 
Zainteresowani mogą podchodzić do egzaminów organizowanych w naszej przystani dla regularnych kursów.
Szkolimy zawsze do uzyskania zadowalającego efektu szkoleniowego.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą szkolenia, po uzgodnieniu warunków szkolenia przez telefon, wymyśl swój kalendarz pływań, który zaproponujesz, wypełniajac poniższy elektroniczny formularz zgłoszeniowy. System elektronicznego zapisu przeprowadzi Cię przez wszystkie kolejne kroki, niezbędne do skutecznej rezerwacji miejsca. W ciagu 24 godzin ktoś skontaktuje sie z Tobą w celu potwierdzenia lub skorygowania zaproponowanych przez Ciebie terminów.
 
Tu zapiszesz się na kurs
 
Następnie wpłać zaliczkę i przyjedz na zajęcia w wyznaczonym, pierwszym dniu i godzinie.
 
 
Pierwszego dnia zajęć w naszej przystani  będzie czekał instruktor, który się Tobą zajmie i odpowie na wszelkie inne pytania, które mogą dotyczyć Twojego szkolenia. 

Na zajęcia zabierz ze sobą odpowiednia odzież, którą weżmiesz ze sobą na łódkę.

Coś od wody, kurtkę i spodnie. Coś od zimna, polar, sweter. Cos od wiatru, ubieramy sie warstwowo w zależności od potrzeb. Coś od słonca, okulary, czapka najlepiej z daszkiem, krem z filtrem UV. Na nogi obuwie z miękka podeszwą.

Wskazany także komplet odzieży na zmianę, która zostaje na ladzie.

Na wodę warto także zabrać ze sobą coś do picia. Nie warto zabierać elektroniki i dokumentów.

O całej reszcie dowiesz się na miejscu od instruktora podczas zajęć.

 

Zapraszamy! Coraz więcej osób korzysta z tej wygodnej formy szkolenia.

 

strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2020 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.