18.04.0539

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Nasza nowa baza w Zegrzu

Obecnie można nas znaleźć w Zegrzu  na" Zielonej bindudze". Miejsce gdzie odbywaja sie szkolenia żeglarskie i czarter jachtów.

Siedziba Akademii Żeglarskiej w Zegrzu k/Warszawy z lotu ptaka

 

 

Nasza baza szkoleniowa mieści się w Zegrzu nad Zalewem Zegrzyńskim ok. 25 km od Warszawy. Usytuowana jest na północnym brzegu jeziora niedaleko mostu na Narwi.


Dokładny adres:

Zegrze, ul. Groszkowskiego dz. nr 173, "Zielona Binduga" - Zegrze. Na miejsce można wygodnie dojechać zarówno samochodem  lub transportem autobusowym z Warszawy. Kierunek na Zegrze, liniami prywatnymi lub autobusem miejskim z Warszawy, spod Metra Marymont. 

Dokładny dojazd można znaleźć tutaj. Także do przystani można dopłynąć od strony jeziora.

Na "Zielonej Bindudze"
Na terenie naszej bazy, oprócz akwenu treningowego, gdzie odbywa się nauka praktycznego żeglowania, znajdują się sanitariaty i bezpłatny parking.  Także w pobliżu przystani znajdują się dwa dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze .


Fortuny na Bindudze

Osoby nastawione na wyższy standard noclegowy znajdą go bez problemu w kilku okolicznych ośrodkach, z apartamentami w Pałacyku włącznie.

Wschodni skraj przystani graniczący z przystanią WAT.
Po sąsiedzku w odległości 100 m mała gastronomia oraz tani nocleg w murowanych domkach z pełnym węzłem sanitarnym.


jachty przy brzegu

Przystań Akademii Żeglarskiej leży w centrum Zalewu Zegrzyńskiego przy tak zwanej "patelni". Miejsce to oprócz pięknych widoków zapewnia także dobrą widoczność akwenu treningowego podczas szkoleniowych zajęć praktycznych na wodzie, na kursach żeglarskich. Jest także dobrą bazą wypadową na rejsy, czartery i inne organizowane przez nas imprezy.


strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2023 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.