s_kokpit1

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Nasza nowa baza żeglarska

1 odpowiedź [Ostatni wpis]
Obrazek użytkownika admin
admin
Offline
Dołączył: 13.01.2009

Przenieśliśmy nasza bazę żeglarska do Zegrza na "Zieloną bindugę". Nazwa odzwierciedla miejsce, którego trudno szukać gdzie indziej nad Zalewem Zegrzyńskim. Trawiasta, zadrzewiona polana z pełną linią brzegową przy której stoją nasze jachty. Obraz niczym z mazurskiej bindugi stąd nazwa … Miejsce ciekawe, niepozbawione naturalnego uroku. Wreszcie cała działalność Akademii może odbywać się tuż nad samym brzegiem jeziora. Także warunki terenowe, zbliżone w skali trudności do warunków mazurskich, tworzą dodatkowy walor szkoleniowy. Mamy w planie oczywiście bardziej ucywilizować to miejsce ale zdecydowanie z umiarem i nie ingerując zbytnio w to co stworzyła natura.

Obrazek użytkownika jarek38s
jarek38s
Offline
Dołączył: 16.09.2016
Trzeba przyznać, że miejsce

Trzeba przyznać, że miejsce wyjątkowe i raczej nie spotykane przy tego rodzaju działalności :)

Nie byłem jeszcze co prawda na Mazurach i nie wiem jeszcze jak tam wygląda "parkowanie na dziko", ale dzięki takiej, a nie innej lokalizacji ośrodka Akademii mogłem na Zegrzu trenować podchodzenie żaglówką do brzegu. Dzięki tej lokalizacji jest tu też specyficzny "klimat" gdzie indziej niespotykany, bez wszędobylskiej komercji.

strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2022 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.