ludzie_mamerki

wejśccie na stronę Akademii na FB

Kom. 601.290. 346; info @wiatr.waw.pl; "Zielona binduga"- Zegrze

Konto użytkownika

Dzięki temu formularzowi łatwo zarejestrujesz się na stronie co u możliwi lepszy dostęp do informacji oraz pełniejszy, interaktywny dostęp do strony. Rejestracja w stopniu minimalnym wymaga wyłącznie wypełnienia pól oznaczonych czerwoną gwiazdką. Jeżeli jesteś aktualnie uczestnikiem naszych imprez lub korzystasz z naszej platformy e-lerningowej podaj podczas rejestracji wcześniej nadany "kod rejestracyjny", pozwalający uzyskać dostęp do odpowiedniej strefy (uczestnika, klubowej i innych).

Wszystkie pozostałe osoby, rejestrujące się, które są aktywnie związane z Akademią Żeglarską (kadra, klubowicze, agenci) i chcą mieć dostęp do zastrzeżonych stron oraz edycji niektórych interaktywnych funkcji, powinny dać się zidentyfikować, w celu nadania odpowiednich uprawnień. W tym celu jeżeli rejestrujesz się loginem, w postaci unikalnego nicku, rozważ także wypełnienie pola "Imię i nazwisko". Dane osobowe nie będą widoczne dla innych użytkowników strony, a będziemy mieli możliwość nadania Ci odpowiedniej rangi z uprawnieniami dostępu do wybranych elementów strony.

Dane konta
Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.
Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Będą nań przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach czy innych komunikatów.
Kod nadający rangę użytkownikowi strony.
Jeżeli jest Ci znany "kod rejestracyjny", podany przez organizatora lub administratora strony, wpisz go tutaj.
Dane
Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
strona główna | Warszawska Akademia Żeglarska 2023 | do góry

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Łap nas !

Tel.: 228348792, Kom.: 601290346, E-mail: info@wiatr.waw.pl, Przystań: "Zielona binduga" - Zegrze, ul. Groszkowskiego, dz. nr 173.